Wiadomości

Już dziś uroczyste otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Wojkowicach - Zapraszamy!

Data publikacji 23.01.2020

Dzisiaj, 23 stycznia 2020 roku o godz. 11.00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Wojkowicach. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do wzięcia udziału w uroczystości.

Komisariat Policji w Wojkowicach to nowoczesny i funkcjonalny obiekt, mający służyć zarówno Policji, jak i mieszkańcom miasta. 

W dniu 23 czerwca 2017 roku podpisany został akt notarialny pomiędzy Gminą Wojkowice a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach o przekazaniu w drodze darowizny działki pod budowę nowej siedziby policji. Umowę na budowę nowego budynku Komisariatu Policji w Wojkowicach zawarto 26 lutego 2018 roku. Inwestorem była Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Obiekt wybudowany został od podstaw, zgodnie z nowymi standardami. Budynek umiejscowiony jest w centrum Wojkowic u zbiegu ulic PCK i Proletariatu w rejonie żłobka miejskiego i ośrodka zdrowia, co zapewnia mieszkańcom łatwy i szybki kontakt z policjantami.

Uroczystość otwarcia odbędzie się 23 stycznia 2020 roku o godz. 11.00 w nowej siedzibie Komisariatu Policji w Wojkowicach przy ul. Proletariatu 7.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do wzięcia udziału w uroczystości.