Z młodym kierowcą w drodze po doświadzcenie

Będziński Moto Piknik

Kolejna edycja imprezy organizowanej w ramach kampanii „Odpowiedzialny kierowca” odbyła się na będzińskich ulicach. Miejscem Moto Pikniku były tereny Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie oraz ulice w pobliżu Urzędu Miejskiego.

Kolejna edycja imprezy organizowanej w ramach kampanii „Odpowiedzialny kierowca” odbyła się na będzińskich ulicach. Miejscem Moto Pikniku były tereny Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie oraz ulice w pobliżu Urzędu Miejskiego. W organizację imprezy włączyli się również policjanci z będzińskiej drogówki.

 

Dla licznie przybyłych odwiedzających motoryzacyjny piknik organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W ramach imprezy odbył się między innymi wyścigi na 1/5 mili, Rally sprint, Moto Stunt, dla uczestników pikniku przygotowano też jazdę samochodem na trolejach oraz jazdę w alkogoglach i symulator dachowania. Uczestnicy mogli również obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego i drogowego oraz wystawę pojazdów retro. Będzińscy policjanci przygotowali dla odwiedzających piknik pokaz sprzętu i wyposażenia policyjnego.