Wyścig psarski - Z młodym kierowcą w drodze po doświadzcenie - Komenda Powiatowa Policji w Będzinie

Z młodym kierowcą w drodze po doświadzcenie

Wyścig psarski

W niedzielę 9 czerwca 2013 roku odbyła się jubileuszowa edycja wyścigu na psarskich drogach przyniosła wiele sportowych emocji.

W niedzielę 9 czerwca 2013 roku odbyła się jubileuszowa edycja wyścigu na psarskich drogach przyniosła wiele sportowych emocji. Pośród kolarzy amatorów oraz tych z licencją kolarską, rywalizowali również kolarze – policjanci o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie insp. Cezarego Garczarczyka.

 

W trakcie całodniowego ścigania w Gminie Psary kolarze rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Największe sportowe emocje przyniósł oczywiście wyścig w kategorii Masters. Wysoki sportowy poziom imprezy zapewnili licznie przybyli kolarze zarówno z Polski jak i z zagranicy. Wśród kolarzy „z policyjną legitymacją” najlepszym okazał się Krzysztof Parmy, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, który na mecie wyprzedził Łukasza Rycombla z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie oraz Dawida Stfory, policjanta Komendy Miejskiej Policji w Bielsku – Białej. Puchary oraz pamiątkowe dyplomy najlepszym kolarzom wręczył Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Cezary Garczarczyk.