Poszukiwani sprawcy brutalnego rozboju - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Będzinie

Wiadomości

Poszukiwani sprawcy brutalnego rozboju

Śledczy z będzińskiej komendy poszukują dwóch młodych mężczyzn - sprawców niezwykle brutalnego rozboju na 50-letniej ekspedientce sklepu w Psarach. Do przestępstwa doszło w miniona niedzielę 20 grudnia około 23.05 w sklepie przy ul. Wiejskiej. Kamery monitorngu z miejsca zdarzenia zarejestrowały wizerunek obu mężczyzn. Osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, prosimy o pilny kontakt.

Do rozboju doszło w ubiegłą niedzielę 20 grudnia około 23.05 w Psarach przy ul. Wiejskiej. W chwili, gdy 50-letnia ekspedientka zamykała sklep, wtargnęła do niego dwójka przestępców. Młodzi mężczyźni dotkliwie pobili kobietę, a następnie skradli pieniądze znajdujące się w sklepie. Sprawcy rozboju komunikowali się ze wschodnim akcentem. Pobita do nieprzytomności kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej  Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Będzińscy policjanci proszą także o kontakt osoby, które podróżowały ulicą Wiejską w Psarach w dniu 20 grudnia br. około godziny 23 a posiadają w samochodach video-rejestratory jazdy które zarejestrowały przechodzących ulicą dwóch młodych mężczyzn.

  • Wizerunek poszukiwanego sprawcy rozboju
  • Wizerunek poszukiwanego sprawcy rozboju
  • Wizerunek poszukiwanego sprawcy rozboju

Opis filmu: Poszukiwani sprawcy brutalnego rozboju!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.23 MB)