Wiadomości

Rozpoznajesz!!! Poszukujemy sprawcy kradzieży paliwa

Data publikacji 10.05.2018

Czeladzcy policjanci poszukują sprawcy kradzieży paliwa, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego. Do przestępstwa doszło w dniu 3 kwietnia bieżącego roku na jednej ze stacji paliw w Czeladzi. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, sylwetkę którego przedstawia zapis monitoringu z miejsca zdarzenia, prosimy o pilny kontakt.

Do kradzieży doszło w dniu 03 kwietnia 2018 roku w Czeladzi na jednej ze stacji paliw przy trasie DK 86. Prezentowany na zdjęciu mężczyzna poruszający się samochodem skoda octavia koloru jasnego zatankował paliwo w postaci benzyny oraz LPG na łączną kwotę ponad 700 złotych i nie dokonując zapłaty odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna w wieku około 30 - 40 lat, średniego wzrostu i otyłej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę i ciemne spodnie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży, prosimy o niezwłoczny kontakt z czeladzkimi policjantami tel. (32) 36 80 510,  (32) 36 80 529 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.